Küp Şeker

Küp Şeker

Çay ve kahve, evlerin olduğu gibi çalışma ortamlarının da olmazsa olmazlarındandır. Özellikle ziyaretçi sayısının yüksek olduğu çalışma ortamlarında, gelen ziyaretçilere çay veya kahve ikram etmek yalnızca bir kibarlık jesti değil aynı zamanda kültürümüzün de bir parçasıdır.

Kültürümüzde yalnızca muhabbetle beraber tüketilmeyen çay ve kahve, yalnızca dinlenirken değil, çalışma esnasında da bolca tüketilmektedir. Kültürümüzde çayın önemini, ülkemizin dünya çay tüketiminde dünyanın en üst sırasında olmasından da görebilmekteyiz.

Ofislerin Olmazsa Olmazı Çay, Kahve ve Küp Şeker

Tabii yalnızca misafirler için değil, çalışanlarda gün içerisinde önemli miktarda çay tüketmektedirler. Özellikle bütün gün telefonla görüşmek zorunda kalan ofis çalışanları ağızlarının kurumasını engellemek ve konsantrasyonlarını koruyabilmek için kafein içeren çay ve kahve içmek istemektedirler. Ancak, sadece çay ve kahve herkesin ağız tadına uymadığından dolayı sert gelebilmekte, tadını yumuşatmak için şeker istenebilmektedir.

Hijyen, İkram Kolaylığı ve Tasarruf İçin Küp Şeker

Piyasada şeker iki şekilde satılmaktadır. Küp şeker ve toz şeker. Kişilerin şeker kullanım alışkanlıklarından dolayı birçok insan tarafından hijyenik bulunmayan toz şeker, aynı zamanda özellikle misafirlere ikram yapılırken daha zahmetli olduğundan dolayı da pek fazla tercih edilmez. Pratik olmayan kullanımının yanında, daha hızlı böcek çeken toz şeker yerine birçok işletme ikramlarında küp şeker kullanmayı tercih etmektedir.

500gr’dan başlayan 5kg’a kadar farklı ambalajlarla müşteriler sunulan küp şeker çeşitleri, daha pratik ve hijyenik bir kullanım sunmasının yanında aynı zamanda israfı azalttığından dolayı da daha ekonomiktir. Psikolojik olarak da bireyleri daha az şeker tüketmeye yönlendirdiği için daha sağlıklıdır.

Her türlü ofis ihtiyacını karşılamak üzere hizmet veren Aktüel Express, müşterilerine yalnızca tek ve çift sargılı beyaz şeker seçenekleri değil, aynı zamanda esmer şeker seçeneklerini de https://www.aktuelexpress.com/kup-sekerler adresinde sunmaktadır.


sponsorlu bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*