Spor Gömlek Erkek

Spor Gömlek Erkek

Biraz slim fit gömlek de diyebiliriz spor gömlekler için. Biraz daha üste oturan, ince ve uzun vücutlarda son derece sportif duran ama göbekli erkeklerin kaçınması gereken bir gömlek tipidir. Spor gömlek erkek modaya uygun bir biçimde uygun pantolonla kombinlendiğinde bazen çok sportif bir hava katar ama bazen de resmi bir hava bile katmaktadır.

Spor gömlek deyince tek bir gömlek tipi akıllara gelmemelidir. Pek çok çeşit kumaş ve modelde spor gömlek bulabilmek mümkün. Her ne kadar zaman zaman modası geçti dense de erkek spor gömlek modellerinde pek moda veya trend diye bir şey yok aksine her dönem giyilebilir. Belki renk ve desende bir moda kelimesinden söz etmek mümkün olabilir.

Erkek Spor Gömlek Modelleri

Spor erkek gömlek modelleri içinde belki de hiç modası geçmeyen ve her daim giyilen rahat bir spor gömlek var ki o da hakim yaka gömlektir. Smart casual denilen ve günlük yaşamın vazgeçilmezi olan bu gömlekler özellikle yaka açısından büyük kolaylık ve rahatlık sağlar. Özellikle yaz aylarında bir de keten bir pantolon ile kombinlendiğinde oldukça konforlu bir giyim elde edilmiş olur.

Bir diğer spor gömlek erkek türü de kısa kollu spor gömleklerdir. Yazlık keten şortlarla inanılmaz rahat ve uyumlu olur.  https://www.artoutlet.com.tr/erkek-gomlek-modelleri sayfasını ziyaret ederek birbirinden çekici ve rahat spor gömlek modeli seçebilirsiniz.


sponsorlu bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*