SEA LIFE İstanbul’da Çocuklar Duyusal Oyunlarla Kendi Akvaryumlarını Tasarlıyor!

Birbirinden renkli ve gizemli su altı canlılarına ev sahipliği yapan SEA LIFE İstanbul, tüm çocukları, KidsNook Masal Akademisi iş birliği ile düzenlediği “Duyusal Oyunlar” etkinliğine davet ediyor. 28 Ocak Pazar günü, 5 seanslık bölümler halinde gerçekleşecek olan etkinlikte çocuklar hayal güçlerini ortaya koyarak kendi akvaryumlarını tasarlayacaklar.

Dünyanın 51 farklı noktasında 40 yılı aşkın bilgi birikimiyle hizmet veren ve en çok ziyaret edilen akvaryum zinciri SEA LIFE’ın Türkiye’deki merkezi SEA LIFE İstanbul, çocukları hayallerinin akvaryumunu tasarlamaya davet ediyor. Masal anlatıcılığı sanatını Türkiye’de ilk defa kitabeviyle birleştiren KidsNook iş birliğiyle gerçekleştirilecek olan etkinlik, farklı saat dilimlerine özel 5 seans halinde düzenlenecek. Minik katılımcılar kendilerine uyan saat dilimini seçtikten sonra iki KidsNook eğitmeni eşliğinde duyusal bir oyuna başlayacaklar.

İlk etapta kinetik kum içinde akvaryumlarını oluşturacak malzemelerini bulacak olan minikler, daha sonra buldukları balık ve diğer akvaryum materyalleriyle yapışkan akvaryumlarını tasarlayacaklar. Üstelik kendi hayal güçlerinin bir yansıması olan akvaryumları bu özel günün anısına evlerine de götürebilecekler. Her bir seansın 20 dakika sürdüğü oyunlar, 20 kişilik gruplar halinde yapılacak ve 28 Ocak Pazar günü 12.00 ile 15.00 saatleri arasında gerçekleşecek ve etkinliğe 3 – 7 yaş aralığındaki çocuklar katılabilecekler.

Çocukların farklı duyularına hitap ederek, gelişimlerini ve meraklarını destekleyen, kendi tasarımlarını yapmalarına fırsat vererek yaratıcılıklarını arttıran SEA LIFE İstanbul’daki Duyusal Oyunlar, çocuklu ailelerin kaçırmaması gereken bir etkinlik.

Su altının gizemli dünyası ile tanışın!
SEA LIFE İstanbul, 83 metrelik, Avrupa’nın en uzun okyanus tüneliyle, su altının heyecan verici dünyasını keşfetmek isteyen aileleri bekliyor. SEA LIFE İstanbul’da su altı canlılarının gizemli dünyasını daha yakından tanıyabilir, dijital akvaryumda kendi çizdiğiniz balığınızı yüzdürebilirsiniz. Türkiye’nin en geniş köpek balığı ve vatoz ailesine sahip olan merkezde ayrıca 15 binden fazla deniz canlısını yakından görebilir; ailenizle birlikte hem eğlenip hem doğayı daha yakından tanıyacağınız keyifli vakit geçirebilirsiniz.


sponsorlu bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*