MASLAK PAŞABAHÇE MAĞAZALARI, YENİLENEN YÜZÜYLE MÜŞTERİLERİYLE BULUŞUYOR 

MASLAK PAŞABAHÇE MAĞAZALARI, YENİLENEN YÜZÜYLE MÜŞTERİLERİYLE BULUŞUYOR 

Geniş ürün yelpazesi ve müşterilerine sunduğu benzersiz alışveriş deneyimiyle vazgeçilmez duraklardan biri olan Paşabahçe Mağazaları, yenilenen Maslak mağazasında ziyaretçilerini bekliyor. İstanbul’un en işlek caddelerinden biri olan Büyükdere Caddesi’nin kalbinde yer alan Paşabahçe Mağazaları Maslak mağazası, derin vitrin ünitesi ile tüketicileri karşılarken yepyeni dekorasyonuyla da müşterilerine farklı bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

Paşabahçe Mağazaları’nın, özgün, modern ve müşteri odaklı bir anlayış ile yenilediği Maslak mağazası İstanbul’un kalbinde müşterilerini bekliyor.

Yenilenen yüzüyle iş, finans ve eğlence bölgesinin merkezinde yer alan Büyükdere Caddesi’nde konumlanan Maslak mağazası, birbirinden şık cam, ev ve mutfak eşyalarından dekoratif ürünlere, sofra ve yemek kültürüne ait ürünlerden hediyelik ürünlere kadar eve ve yaşama dair birçok seçeneği geniş bir yelpazede müşterilerin beğenisine sunuyor.

Tarih-Kültür-Cam koleksiyonlarının yer aldığı ‘Butik’ ürünlerin sergilendiği alanda ve vitrin tasarımlarında değişikliğe giden Paşabahçe Mağazaları, Maslak mağazasında işletmelere özel çözümler sunan CaBaRe ürün grubu ile özellikle cafe, bar, restoran, otel işletme sahipleri ve mutfak şefleri gibi sektör profesyonellerine 12’li ürün setleri ile birlikte geniş bir ürün gamı sunuyor.  Yenilenen yüzüyle müşterilerine hizmet vermeye başlayan Paşabahçe Mağazaları Maslak mağazası, 1 Temmuz tarihi itibariyle haftanın her günü 10:00-22:00 saatleri arasında müşterilerini yeniliklere açılan keyifli bir alışveriş ortamına davet ediyor.

Ev ve yaşama dair binlerce fikir ve öneri için sizleri de yenilenen Büyükdere Caddesi’nde yer alan Maslak mağazamıza bekliyoruz.


sponsorlu bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*