Kürsör Ne İşe Yarar?

Kürsör Ne İşe Yarar?

Kürsör fermuarda elcikleri tutan kısım olarak adlandırılır. Küçük boyutlardadır ve kullanımı ile kalitesi açısından önemli ürün çeşitleri arasında yerini alır. Genel olarak fermuarların hepsinde mutlaka bulunur.

Bulunmadığı taktirde zincirli fermuarların açılması veya kapanması çok zor hatta imkânsızdır ve fermuarların ömrünü kısaltır. Fermuarlar genelde kullanımına göre çoğu insanın severek kullandığı malzemeler olduğu için çoğu kişi tarz yaratması açısından kürsör kullanımda farklılık isteye bilir ve bunu uygun fiyatta bir terzide değişimini gerçekleştirebilir.

Kürsör Çeşitleri Nelerdir?

Çeşitlilik açısından fermuarlarda birbirlerine benzer olarak görünseler de aslında kürsör türleri tüm fermuarlarda farklı çeşittir ve farklı malzemelerde üretilebilirler. Küçük yapıda oldukları için bulundukları şeritlere göre tasarımı yapılır.

Demonte gövdeli olanlar, otomatik gövdeli olanlar, kombi elcikli olanlar, şeritli ve dişli gövdeli olanlar, kancalı ve klipsli olanlar fermuarın türüne göre tercih edilir.

Kürsör Temini Nasıl Yapılır?

Kürsör çeşitlerine göre isteneni bulmak için uygun yerlere başvuru yapılabilir. Gerekli model ve türe göre bu adresten temini yapılabilir. https://www.ecefermuar.com.tr/ adresinden istenen model ve çeşitler rahatlıkla bulunacaktır.

 


sponsorlu bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*