İstanbul’da online buluşmanın yeni adresleri belli oldu

Online tanışma uygulaması happn, İstanbul’un en çok “Crush” olunan, yani kullanıcıların birbirlerini karşılıklı beğendiği 10 meydanını açıkladı. Kadıköy Meydanı listeye ilk sıradan girdi…

Semt meydanları nostaljik buluşma yerleri olmanın yanı sıra günümüzde de hala önemli sosyalleşme mecralarından biri olmaya devam ediyor. Şehrin ruhunu yansıtan meydanlar aynı zamanda insanların karşılıklı hoşlandıkları kişilerle karşılaştıkları yer olarak da büyük önem taşıyor.

Yollarınızın kesiştiği insanları bulmanızı sağlayan tanışma uygulaması happn, İstanbul’da en çok “Crush” olunan meydanların sıralamasını belirledi. İki kullanıcı karşılıklı profillerini beğendiğinde buna “Crush” denir. Listenin ilk sırasında İstanbul’un Anadolu yakasından Kadıköy Meydanı yer alıyor. İkinci sırada Avrupa yakasından Ortaköy Meydanı yer alırken, Bakırköy Meydanı üçüncü sıradan listeye giriyor. İlk üçün ardından gelen meydanlar ise şöyle: Sultanahmet Meydanı, Beyazıt Meydanı, Eminönü Meydanı, Taksim Meydanı, Kartal Meydanı, Üsküdar Meydanı, Beşiktaş Meydanı.

İşte İstanbul’un en çok flört edilen 10 meydanı:

1. Kadıköy Meydanı
2. Ortaköy Meydanı
3. Bakırköy Meydanı
4. Sultanahmet Meydanı
5. Beyazıt Meydanı
6. Eminönü Meydanı
7. Taksim Meydanı
8. Kartal Meydanı
9. Üsküdar Meydanı
10. Beşiktaş Meydanı

Happn Hakkında
Şubat 2014’te kurulan happn, gerçek zamanlı konum belirleme özelliği ile yolunuzun kesiştiği kişilerle tanışmanızı sağlayan ilk mobil tanışma uygulamasıdır. An itibariyle Paris, Londra, Berlin, Madrid, Buenos Aires, Sao Paulo, Hong Kong, Milano ve New York’un da aralarında bulunduğu 50’yi aşkın büyük şehirde aktif durumda olan uygulama, 40 milyonun üzerinde kişi tarafından kullanılmaktadır. Happn, App Store, Play Store ve Windows Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.


sponsorlu bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*