Florya Beşyol Kız Öğrenci Yurdu

Yurt ya da kalacak yer konusu üniversite öğrencileri için sıkıntı yaratan bir durum olmuştur. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük illerde yurtlar hızla dolmakta ve kontenjan kalmamaktadır. Bu sebeple devlet yurtlarında yer bulabilmek neredeyse imkânsızdır.

Florya Beşyol Kız Öğrenci Yurdu Açısından Konum ve Fiyat

Florya beşyol kız öğrenci yurdu özel yurtlar içerinde oldukça iyi bir konuma ve fiyata sahiptir. Florya beşyol kız öğrenci yurdu hakkından detaylı bilgiyi https://www.aydinuniversitesikizogrenciyurdu.com/ adresinden alabilirsiniz. Yurtlarımız konum açısından avantajlıdır ve Florya beşyol kız öğrenci yurdu birçok üniversiteye yakındır.  Aynı zamanda metro ve toplu taşıma araçlarına oldukça yakın konumda yer almaktadır.

Florya Beşyol Kız Öğrenci Yurdu Odaları

Florya beşyol kız öğrenci yurdu odaları konfor ve rahatlık düşünülerek tasarlanmıştır. Yurdumuzda odalar 1,2,3 ve 4 kişilik olup yurt birçok sosyal aktiviteye sahiptir. Ücretsiz Wi-Fi, revir, kütüphane, fitness, pilates ve restoran vb. birçok alan mevcuttur. Yurdumuz 7/24 özel güvenlik tarafından korunmaktadır. İstanbul yoğun trafiğe sahip bir şehirdir ve böylesi bir şehirde toplu taşımaya yakın, kolay ulaşım sağlayabileceğiniz yurdumuzu tercih edebilirsiniz.


sponsorlu bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*