Beykoz Bölgesel İstihdam Ofisi Nerede?

Beykoz Bölgesel İstihdam Ofisi

Beykoz ilçesi firmalarına ve bu ilçe başta olmak üzere tüm İstanbul vatandaşlarına hizmet vermektedir.

Adresi : Kavacık Mahallesi Şehit Hasan Kaya Sokak A Blok No:28/1 (Otopark Girişi) Beykoz/İSTANBUL
Telefonu : 444 8 333

Beykoz Bölgesel İstihdam Ofisi Çalışma Saatleri :

Pazartesi 09:00–17:30
Salı 09:00–17:30
Çarşamba 09:00–17:30
Perşembe 09:00–17:30
Cuma 09:00–17:30
Cumartesi Kapalı
Pazar Kapalı

Bölgesel İstihdam Ofisleri (BİO)

İBB İstanbul Personel Yönetim A.Ş. (İSPER) bünyesinde Özel İstihdam Bürosu statüsünde faaliyette bulunmak üzere 2020 yılında kurulmuştur.

Bölgesel İstihdam Ofisleri, iş arayan ile işvereni bir araya getirerek ülkemizin ve İstanbul’un en önemli sorunu olan işsizliğin çözümüne ve istihdama katkıda bulunmak amacıyla geliştirilmiş, ekonomik ve sosyal bir projedir.

Bölgesel İstihdam Ofisleri nedir?
Bölgesel İstihdam Ofisleri günümüzün en büyük ekonomik sorunlarından biri olan işsizlik problemi yaşayan vatandaşlarımızın iş bulmalarına destek olmak için İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan mevcut iş gücü ile işveren arasında bir bağ kurarak iş gücünün ekonomik faaliyetler içinde sürekli bir biçimde çalışmasını sağlayacak kapsamlı bir organizasyondur.

Bölgesel İstihdam Ofisleri Ne Yapar?
İstanbullu vatandaşlarımızın iş bulma süreçlerine, kariyer danışmanları aracılığıyla destek olur. Vatandaşların iş bulma süreçlerinde, personel arayan İstanbullu işverene de nitelikli personel yönlendirme noktasında yardımcı olur. İstanbullu işveren ve işgücünü bir araya getirerek, doğru iş doğru meslek konusunda iş arayanlara ışık tutacak olan Bölgesel İstihdam Ofisleri böylelikle Türkiye de işgücü piyasasına da önemli bir katkı sağlamış olur.

Bölgesel İstihdam Ofisleri Hizmetlerinden Kimler Faydalanabilir?
Bölgesel İstihdam Ofisleri, çalışmalarını tüm İstanbul’u kapsayacak şekilde yürütür. Bölgesel İstihdam Ofislerinin bu hizmetlerinden İş arayan/İşveren tüm İstanbullu faydalanabilir.

NOT :
İş arayanlar, başvurularını kendilerine en yakın ofisleri ziyaret ederek yapabildikleri gibi 444 8 333 numaralı telefondan kariyer danışmanlarına ulaşabilir, bio.ibb.istanbul portlarına online başvuru yapıp iş ilanlarını takip edebiliyorlar.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*