Bağcılar Öğretmenevi Nerede Nasıl Gidilir?

İstanbul Bağcılar Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu

REZERVASYON BİLGİLERİ

Başta öğretmenlerimiz olmak üzere tüm misafirlerimizin rezervasyonlarında herhangi bir sorun yaşamadan rahatlıkla konaklama imkânı bulmaları, aynı zamanda hizmetin gereği ve kamu yararı açısından Ön Ödemeli Rezervasyon uygulamasına başlanmış olup rezervasyon yaptırmak isteyenlerin aşağıdaki açıklamalara göre hareket etmeleri önemle rica olunur.

Doğrudan ya da internet, telefon veya diğer iletişim araçları ile kuruma rezervasyon yaptıranlardan;
Konaklama ücreti; nakit olarak, kredi kartı ile veya kurumun banka hesabına yatırılmak suretiyle peşin olarak tahsil edilir.
Konaklama tarihinden 5 gün öncesine kadar konaklama rezervasyonlarını iptal ettirenlere peşin yatırdıkları ücretin tamamı iade edilir. Rezervasyonlarını konaklama tarihine 5 günden daha az süre kalınan dönem içinde iptal ettirenlere ise peşin yatırdıkları ücret % 20 kesinti yapılmak suretiyle iade edilir.
Konaklama, belirtilen çıkış tarihinden önce sonlandırılmak istendiğinde; en geç saat 11.00’e kadar kuruma bilgi vermek kaydıyla peşin alınan konaklama ücretinin konaklanmayacak günlere ait kısmı % 20 kesintili olarak iade edilir.
Konaklama bedelinin tamamı rezervasyon sürecinde yatırılıp dekontun fotoğrafının çekilerek 0532 448 13 33 numaralı watsapp hattına gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde rezervasyon geçersiz sayılacaktır.

Odalara giriş ( check-in ) saati 14.00’te başlamaktadır. Odaların müsaitlik durumuna bağlı olarak saatler değişebilir.
Odalardan çıkış ( check-out ) saati 11.00’dir.

Kahvaltı saati 07.30 ile 10.30 arasındadır.

Otel bölümümüz 2 Suit Oda, 2 Single Oda (Tek Kişilik) ve 12 Double Oda (Çift Kişilik) olmak üzere toplam 16 odadan oluşmaktadır.

Paylaşımlı (çift kişilik) odalarda tekli iki yatak bulunmaktadır.

Sadece süit odalarda DOUBLE yatağımız vardır.

Odalarda TV, klima, saç kurutma makinesi, telefon, ücretsiz internet hattı, duman dedektörleri, otomatik yangın söndürme sistemi ve mini bar mevcuttur.

Yerel yasalar nedeniyle odalarda her türlü sigara veya tütün mamulünün kullanılması yasaktır.

Otele dışarıdan yiyecek içecek getirilmesine ve ortak alanlarda tüketilmesine izin verilmemekte, dışarıdan satın alınan gıda maddeleri yüzünden misafirlerimizin karşılaşacağı herhangi bir sağlık problemine karşı kurumumuz sorumluluk kabul etmemektedir.
Kurumumuz, misafirler tarafından odasında ve genel alanlarda verilen hasarlardan, tahribatlardan ve/veya kaybolmuş parça ve malzemelerden dolayı oluşan maddi, manevi tutarları tazmin etme hakkını saklı tutar.

 

Bağcılar Öğretmenevine Nasıl Gidilir?

Öğretmenevimizin üst caddesinde otobüs durağı mevcut olup Bakırköy, Beyazıt, Aksaray, Eminönü ve Mecidiköy’e tek araçla gidilebilmektedir.

Öğretmenevimiz Bağcılar metro ve tramvay duraklarına yürüme mesafesindedir.

Yine Bağcılar Devlet Hastanesine, Bağcılar Mega Medipol Üniversitesi Hastanesine, Bağcılar Medicine Atlas Üniversitesi Hastanesine çok yakın mesafededir. Kurumumuzdan bu hastanelere dolmuşla veya yürüyerek ulaşım imkânı vardır.

İletişim Bilgilerimiz:

Facebook: /bagcilarogretmeneviaso
Twitter: @Bogretmenevim
İnstagram: /bagcilarogretmenevi
Web: bagcilarogretmeneviaso.meb.k12.tr
Web: www. bagcilarogretmenevi.com

Bağcılar Öğretmenevi Adresi

Telefonu : 0 212 433 03 13 / 0 532 448 13 33
Adresi : Yavuz Selim Mahallesi 1024 Sokak No:2 BAĞCILAR İSTANBUL


sponsorlu bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*