212 Outlet İstanbul AVM

İstanbul 212 Outlet

Birçok yerli ve yabancı markanın outlet mağazasına ev sahipliği yapmakta olan 212 Outlet , sektörün gücünü aynı çatı altında tüketiciye ulaştırırken Türkiye’ye yeni gelmek isteyen yabancı markalar için de bir cazibe merkezi olmaya devam etmektedir.
Ülkemizde ilk “Power Outlet” olma özelliğinin yanı sıra Atatürk Havalimanı’na yakın konumu ve 3500 araç kapasiteli ücretsiz kapalı ve açık otoparkı ile hizmet vermekte olan 212 Outlet, alışveriş ve eğlence potansiyelini sürekli geliştirmeye özen göstermektedir.
212 Outlet her gelir seviyesinden, her sosyal statüden birey ve ailenin alış-veriş ve eğlence gereksinimini karşılayan bir çekim merkezidir. Teraslı Restaurant alanları, modern sinema salonları , bebek bakım odaları , çocuk eğlence ve oyun mekanları , ilk yardım ve sağlık odası , mescit ve benzeri sosyal alanları ile her yaşa hitap eden 212 Outlet, hizmetlerini sürekli ve çeşitli aktiviteler ile de desteklemektedir.
Kolay ulaşılabilir konumu , 3500 araç kapasiteli ücretsiz kapalı ve açık otoparkı ile ziyaretçilerini şehir merkezinde yaşanan trafik sorunundan da uzak tutmaktadır.

İstanbul 212 Outlet Nerede?
Adresi : Mahmutbey Taşocağı Yolu No:5 Bağcılar / İstanbul
İletişim : 444 4 212
Web Sitesi : www.212outlet.com

 

İstanbul 212 Outlet Nasıl Gidilir?

Otobüs ile İstanbul 212 Outlet’e nasıl ulaşım sağlanır?

HT13 Bölge İdare Mahkemesi – Yenibosna Metro

89 T Atakent Mahallesi – Taksim

89 C Başakşehir 4-1. Etaplar – Taksim

98 T Atakent Mahallesi – Bakırköy

98 H Başakşehir 4. Etap – Bakırköy Hatları Kullanılabilir.

 

Minibüs / Dolmuş ile İstanbul 212 Outlet’e nasıl ulaşım sağlanır?

İstoç – Şirinevler Hattı Kullanılabilir.

İstanbul 212 Outlet Konumuİlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*