Şişli Elektrik Kesintisi

Şişli Planlı Elektrik Kesintisi

PLA​NLI KESİNTİ NEDİR?​​
Arıza halleri dışında, elektrik dağıtım şebekesinde önceden yapılması planlanan yatırım, bakım-onarım çalışmaları, yeni abonelik bağlantıları aşamalarında enerjinin kesilmesi gereken durumlarda, önceden kamuoyunun bilgilendirilmesi gereken kesintilerdir. Planlı kesintiler müşterilere daha sağlıklı ve kesintisiz bir enerji temini için elektrik şebekesinin iyileştirilmesi ve yenilenmesi amacı ile yapılmakta olup bu çalışmalar ile arızaların sayısının azaltılması ve arıza kesinti sürelerinin uzamasının önüne geçilmesi için yapılmaktadır.

Şişli Planlı Elektrik Kesintisi

ŞİŞLİ ilçesinde 12-06-2021 tarihinde Planlanmış elektrik kesintileri

Bugün İstanbul Şişli’de Planlı Elektrik Kesintisi Yoktur

ŞİŞLİ ilçesinde 13-06-2021 tarihinde Planlanmış elektrik kesintileri

Bugün İstanbul Şişli’de Planlı Elektrik Kesintisi Yoktur.

ŞİŞLİ ilçesinde 14-06-2021 tarihinde Planlanmış elektrik kesintileri

NO: 4162428

İSTANBUL ŞİŞLİ ilce MERKEZ-HALASKARGAZİ mah RUMELİ sk / MEŞRUTİYET mah AKKİRMAN, ALBAY SADİ ALANTAR, BAYTAR AHMET, BUKET, CEVHER, ELHAN, HACI MANSUR, KEVSER, KODAMAN, MADALYON, MATBAACI OSMANBEY, MELEK, PİYANGO, RUMELİ, SÜTLÜ, SÜTLÜ ARALIĞI, VALİ KONAĞI, YOLGEÇEN ARALIĞI, ŞAİR NİGAR, ŞEHİT İSMET ARMAĞAN sk / TEŞVİKİYE mah AKKAVAK, GÜZEL BAHÇE, HACI EMİN EFENDİ, TEŞVİKİYE, VALİ KONAĞI, ŞAKAYIK sk bölgelerinde 14/06/2021 04:00:00 – 14/06/2021 05:00:00 saatleri arasında Manevra Çalışması Sebebi ile İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

NO: 4137363

İSTANBUL ŞİŞLİ ilce MERKEZ-MAHMUT ŞEVKET PAŞA mah ADA, BARAN, GÜNEŞ, MİTHAT PAŞA, İZZET BABA sk bölgelerinde 14/06/2021 10:00:00 – 14/06/2021 17:00:00 saatleri arasında Yatırım Çalışması Sebebi ile İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

ŞİŞLİ ilçesinde 15-06-2021 tarihinde Planlanmış elektrik kesintileri

Bugün İstanbul Şişli’de Planlı Elektrik Kesintisi Yoktur.

 

Planlı Elektrik Kesintisinden Önce Yapılması Gerekenler Nelerdir?
Elektrik kesintisi bilgisi aldıktan sonra evinizde ya da işyerinizde kolaylıkla uygulayabileceğiniz pratik bilgiler, elektrikli aletlerinizi korur.
UPS kullanıyorsanız akülerin şarjlı olduğundan emin olunuz.​
Jeneratörünüz var ise yağ seviyesi ve su seviyesini kontrol ediniz.
Buzdolabınızda bozulabilecek ürünlerinizi kesinti öncesinde tüketmeye çalışınız.
Kesinti süresince elektronik cihazlarınızı fişten çekiniz. ​​

Planlı Elektrik Kesinti listesine, www.bedas.com.tr web sitesinde ana sayfa’da Planlı Kesintiler butonundan, mobil web sitesinden ve BEDAŞ 186 mobil uygulamasından ulaşabilirsiniz.


sponsorlu bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*