Wessi Erkek Trenç Kot

Erkeklerin dolaplarında mutlaka bulundurdukları şüphesiz en klasik kıyafet parçalardan biri trenç kotlardır. Erkek modası içerisinde yaklaşık 100 seneden beri var olan erkek trenç kotünlü erkeklerden sokak stillerine kadar birçok farklı giyime sahiptir. Tüm bu modellerden ilham alınmakta ve trenç kot modelleri ona göre tasarlanmaktadır.

Özellikle kış mevsiminden bahara geçiş dönemlerinde erkekler tarafından ideal dış giyim parçası olan trenç kotlar ideal kıyafetlerdendir. Genellikle bej, devetabanı ve krem rengi trenç kot modelleri klasik renkler arasındadır.

Farklı Trenç Kot Modelleri

Erkeklerin resmi ofis stilinden sokak stiline tercih edebildikleri parçalardan biri trenç kotlardır. Özellikle de bej renkleri ofis stilinde tercih edilirken hafta sonu kombinlerinde de tercih edilmektedir. wessi.com sitesinde özellikle pastel ve açık tonlarda trenç kot modelleri erkeklerin gözdesi olmaktadır.

Son dönemlerin en çok tercih edilen giyim parçaları olan trenç kotlar belirli bir kontrast yakalandığında oldukça stil sahibi bir görüntü yakalanmasında büyük önem taşımaktadır. Trenç kot modelleri arasında pamuk üretimli olanlar oldukça ağır durmaktadır. Özellikle mevsimsel geçiş dönemlerinde oldukça şık görünen bu parçaları tercih etmek ve kombinlemek de büyük önem taşımaktadır.

Trenç Kot Kombinleri

Trenç kotlar için bej, krem ve devetabanı renkleri klasik renklerdendir. Ancak lacivert, siyah ve taş rengi olanlar da oldukça ağır duruş sergilemektedir. Pastel tonlarda seçilen trenç kotlar içerisine koyu renkli gömlek ve pantolon stil sahibi görüntü sergilenmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda bej rengi ve taş rengi trenç kot seçecekler için de açık mavi gömlek ile siyah pantolon ve ayakkabı kontrastlık oluşturacak ve profesyonel duruş sağlanacaktır. Aynı zamanda açık renkli trenç kotlar hafta sonları için cıvıl cıvıl renklerle de giyilebilmektedir.

Erkek giyiminde baharın simgesi olan trenç kotlar sneaker ayakkabılarla da kombinlendiğinde hafta sonu stili tamamlanacaktır.

Trençkot Fiyatları

Her sezon wessi.com sitesinde farklı modelleri sergilenen trenç kotlar uygun fiyatlarla da ilgi çekmektedir. Genellikle 120 – 165 TL arasında değişen fiyatlar şıklık için çok uygun olmaktadır. Erkeklerin yeni gözdesi bu parçalar son dönemlerin en çok tercihi olmaya da aday olarak gösterilmektedir. Erkek trenç kot modellerini https://www.wessi.com/erkek-trenckot bu adresten satın alabilirsiniz.


sponsorlu bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*