Merhaba; üye iseniz giriş yapın, değilseniz şimdi Üye Olun!
şehir rehberi
 Mardin

Şehir Seç

·  Otel - Konaklama
·  Yeme - İçme
·  Gece Hayatı
·  Turizm - Seyahat
·  Alışveriş
·  Spor - Sağlık
·  Kültür - Sanat
·  Eğitim Kurumları
·  İş Dünyası
·  Resmi Kurumlar
·  Otomotiv Sektörü
·  Gerekli Telefonlar
·  Diğer Firma - Kurum


Mardin Şehir Rehberi - Resmi Kurumlar - İşkur ( Türkiye İş Kurumu )
Sponsorlu Bağlantılar


İşkur Mardin İl Müdürlüğü


Adres: Ssk İşhanı Kat 4 No:50 Yenişehir - Mardin
Telefon numarası: 0 482 212 21 16
Faks numarası: 0 482 212 96 90
Web Sitesi: www.iskur.gov.tr
e-mail adresi:
Hakkında bilgi:
Türkiye İş Kurumunun görevleri şunlardır: kurumun görevleri Madde 3 a) Ulusal istihdam politikasının oluşturulmasına ve istihdamın korunmasına, geliştirilmesine ve işsizliğin önlenmesi faaliyetlerine yardımcı olmak, işsizlik sigortası işlemlerini yürütmek. b) İşgücü piyasası verilerini, yerel ve ulusal bazda derlemek, analiz etmek, yorumlamak ve yayınlamak, İşgücü Piyasası Bilgi Danışma Kurulunu oluşturmak ve Kurul çalışmalarını koordine etmek, işgücü arz ve talebinin belirlenmesine yönelik işgücü ihtiyaç analizlerini yapmak, yaptırmak. c) İş ve meslek analizleri yapmak, yaptırmak, iş ve meslek danışmanlığı hizmetleri vermek, verdirmek, işgücünün istihdam edilebilirliğini artırmaya yönelik işgücü yetiştirme, mesleki eğitim ve işgücü uyum programları geliştirmek ve uygulamak, istihdamdaki işgücüne eğitim seminerleri düzenlemek. d) İşçi isteme ve iş aramanın düzene bağlanmasına ilişkin çalışmalar yapmak, işgücünün yurt içinde ve yurt dışında uygun oldukları işlere yerleştirilmelerine ve çeşitli işler için uygun işgücü bulunmasına ve yurt dışı hizmet akitlerinin yapılmasına aracılık etmek, istihdamında güçlük çekilen işgücü ile işyerlerinin yasal olarak çalıştırmak zorunda oldukları işgücünün istihdamlarına katkıda bulunmak, özel istihdam bürolarına ilişkin Kuruma verilen görevleri yerine getirmek, işverenlerin yurt dışında kendi iş ve faaliyetlerinde çalıştıracağı işçileri temin etmesi ile tarım işlerinde ücretli iş ve işçi bulma aracılığına izin verilmesi ve kaldırılmasına ilişkin işlemleri yapmak. e) Gerektiğinde Kurum faaliyet alanı ile ilgili ihalelere katılmak suretiyle, yurt içinde veya uluslararası düzeyde kurum ve kuruluşlara eğitim ve danışmanlık hizmeti vermek. f) Avrupa Birliği ve uluslararası kuruluşların işgücü, istihdam ve çalışma hayatına ilişkin olarak aldıkları kararları izlemek, Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'nin taraf olduğu Kurumun görev alanına giren ikili ve çok taraflı anlaşma, sözleşme ve tavsiye kararlarını uygulamak.
Etiketler:
İşkur Mardin İl Müdürlüğü nerede, İşkur Mardin İl Müdürlüğü iletişim telefon numarası, İşkur Mardin İl Müdürlüğü Mardin, Mardin İşkur ( Türkiye İş Kurumu )

İşkur Mardin İl Müdürlüğü firmasının yetkilisi misiniz? Eksik bilgilerinizi gönderin firma kaydınıza ekleyelim, ya da yukarıda yer alan bilgilerde bir hata mı var? sitemizin alt kısmında linki bulunan iletişim sayfamızdaki mail adresimizden site yöneticisine bilgi verebilirsiniz. Göndereceğiniz mailde kayıt numarasını 5508 olarak belirtmeyi unutmayınız.

Mardin İlindeki Benzer Firmalarerken rezervasyon


Antalya otelleri


Kıbrıs Otelleri


Ana Sayfa :: Detaylı Arama :: Yeni Eklenenler :: Paylaş :: RSS :: Reklam :: İletişim

© 2008-2014 , guzelbirgun.com Şehir Rehberi, firmalar, mekanlar, resmi kurumlar ... Güzel Bir Gün; aradığınızı kolayca bulabilmeniz için sürekli gelişen bir şehir rehberidir. Sitemizdeki bilgilerde düzeltilmesini istediğiniz bir yanlışlık/eksiklik varsa iletişim sayfamızdaki mail adresimizden site yöneticisine bilgi verebilirsiniz.
Sitemizi kullanmadan önce Site Kullanım Koşullarımızı okumanızı önemle rica ederiz.

Sitemizi: Favorilerinize Ekleyin

izmirliyiz.com : hurdadaparavar.com : kolaytarifler.gen.tr