şehir rehberi
Şehir Rehberi - Diğer Firma - Kurum

Umur Attar-geyikli ZüccaciyeTahsin Ünal Mh. A.hilmi Birand Cd. Mavi İş Merkezi No:4 / Zb Merkez - Karaman
Telefon numarası: 0 3382133203
Faks numarası:
İnternet Sitesi:
E-mail adresi:
Sponsorlu Bağlantılar


Hakkında bilgi: -çatal-bıçak takımı ve diğer kesici aletler ile metal sofra ve mutfak eşyalarının toptan ticareti(bakır mutfak eşyaları dahil)-başka yerde sınıflandırılmamış elektrikli ev aletleri toptan ticareti (ütü, elektrik süpürgesi, aspiratör, vantilatör,tıraş makinesi, saç kurutma makinesi, su arıtma cihazı, dikiş makinesi, şofben, elektrikli soba, elektrikli radyatör vb.)
Etiketler: Karaman Diğer Firma - Kurum

Umur Attar-geyikli Züccaciye'in yetkilisi misiniz? Bu sayfada yayınlanan bilgilerde eksik ya da hata varsa bize iletin güncelleyelim. Sitemizin alt kısmında linki bulunan iletişim sayfamızdaki mail adresimizden site yöneticisine ulaşabilirsiniz. Mailde kayıt numarası 266453 olarak lütfen belirtiniz.Ana Sayfa :: Detaylı Arama :: Yeni Eklenenler :: RSS :: Reklam :: İletişim

© 2008-2017 , guzelbirgun.com Şehir Rehberi, firmalar, mekanlar, resmi kurumlar ... Güzel Bir Gün; aradığınızı kolayca bulabilmeniz için sürekli gelişen bir şehir rehberidir. Sitemizdeki bilgilerde düzeltilmesini istediğiniz bir yanlışlık/eksiklik varsa iletişim sayfamızdaki mail adresimizden site yöneticisine bilgi verebilirsiniz.
Sitemizi kullanmadan önce Site Kullanım Koşullarımızı okumanızı önemle rica ederiz.

izmirliyiz : hurdada para var : kolay tarifler