İstanbul Yeminli Tercüme Hizmeti

Tercüme edilmesini istediğiniz belgenizi protranslate.net aracılığıyla bize gönderin ve arkanıza yaslanın. Uzman ekibi ve deneyimli kadrosu ile İstanbul yeminli tercüme hizmeti alanında öncü platform protranslate.net hizmetlerinden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz.

Profesyonel tercüme hizmetleri de sunan platform, tercüme ekibini oluştururken ince eleyip sık dokumaktadır. Ekip üzerinden gerekli tüm testleri yapan platform, daha sonra tercümanları terminolojik uzmanlık alanlarına göre ayırmaktadır. Bu ayrım sizin tercüme siparişlerinizde önem kazanır. Tercümesini istediğiniz metnin alanına göre ilgili tercüme ekibine yollanır ve alanında uzman tercümanlar tarafından tercüme işlemi gerçekleştirilir.

Tercümenizin yeminli tercümanlar tarafından yapılmasını istiyorsanız protranslate.net aracılığıyla tercüme siparişi verirken bunu belirtmeniz yeterlidir. Profesyonel tercüme ekibimizin yanı sıra yeminli tercüman ekibimiz de bulunmaktadır. İstanbul için yeminli tercüman hizmeti sunan tecrübeli ekimiz ile dilerseniz noter onaylı veya apostil belgeli yeminli tercümanlık hizmeti alabilirsiniz.

Protranslate.net aracılığıyla yapacağınız tercüme siparişlerinizde noter onayı istemeniz halinde çevirisi yapılan metin size noter onaylı olarak gelecektir. Apostil belgesi talebiniz halinde ise metnin mutlaka Türkçe’den diğer bir yabancı dile çevriliyor olması gerekmektedir. Zira valilik veya kaymakamlıklar yalnızca Türkçe’den yabancı dillere çevrilen belgeler hakkında apostil işlemi yapmaktadır. Belgenizin apostil işlemi yapılarak elinize ulaşmasını istiyorsanız öncelikle noter onaylı olması gerektiğini hatırlatmak gerekmektedir.

Akademik, medikal, hukuki, teknik veya mühendislik gibi daha pek çok alandan dökümanı protranslate.net aracılığı ile yeminli tercümanlara tercüme ettirebilirsiniz. İstanbul yeminli tercüme hizmeti alanında öncü konumda olan protranslate.net platformu ile dilerseniz önceden 50 kelimelik bir deneme yazısı alabilir ve protranslate.net platformunun kalitesini ücretsiz olarak test edebilirsiniz. Böylelikle İstanbul’da yeminli tercüme hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Günde yaklaşık olarak 2.000 kelime çevirisi yapan uzman tercüman ekibimiz ile görüşerek size tahmini teslim süresini veriyoruz ve böylece sistemli bir şekilde hizmet alma olanağına kavuşuyorsunuz. Ancak dilerseniz protranslate.net sitesi üzerinden yapacağınız siparişlerde hızlı çeviri seçeneğini seçebilir ve acil olan çevirilerinizi kısa bir süre içerisinde alabilirsiniz. Çeviri ve kalite kontrolü yapılan dökümanlar isteğe bağlı olarak ıslak imzalı bir şekilde kargo aracılığıyla yahut protranslate.net platformundan online olarak tarafınıza ulaştırılmaktadır.


sponsorlu bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*