İstanbul Konya Yüksek Hızlı Tren Saatleri

İstanbul Konya Arası Yüksek Hızlı Tren Durakları Sırasıyla Aşağıdaki Gibidir.
İstanbul Pendik Kalkış İstasyonu
Gebze
İzmit
Arifiye
Bozüyük
Eskişehir
Konya Varış İstasyonu

İstasyon 1.Sefer 2.Sefer 3.Sefer
İstanbul 07:30 12:35 18:25
Gebze 07:47 12:52 18:42
İzmit 08:19 13:24 19:14
Arifiye 08:40 13:45 19:35
Bilecik 09:23 14:28 20:18
Bozüyük 09:45 14:50 20:40
Eskişehir 10:05 15:10 21:00
Konya 11:46 16:51 22:41

İstanbul Konya Arası Yüksek Hızlı Tren Bilet Fiyatları Aşağıdaki Gibidir.
İstanbul Konya YHT bilet fiyatları standart biletlerde 85.00 TL
İstanbul Konya YHT bilet fiyatları standart yemekli biletlerde 85.00 TL
İstanbul Konya YHT Esnek biletler 102,00 TL
İstanbul Konya YHT Business Standart biletlerde 123,50 TL
İstanbul Konya YHT Business Esnek biletlerde 148,00 TL’dir.
Farklı yaş gruplarına göre indirim oranları da mevcuttur.

İstanbul Ankara Arası Yüksek Hızlı Tren İle Kaç Saat Sürer?
İstanbul Ankara arası yüksek hızlı tren ile ekspres yolcuların yolculuk süresi yaklaşık 4 saat 20 dakikadır.

Bu sayfamızda aşağıda yazılı olan istasyonlar arası yüksek hızlı tren saatlerini bulabilirsiniz.

İstanbul Gebze Yüksek Hızlı YHT Tren Saatleri
İstanbul İzmit Yüksek Hızlı YHT Tren Saatleri
İstanbul Arifiye Yüksek Hızlı YHT Tren Saatleri
İstanbul Bilecik Yüksek Hızlı YHT Tren Saatleri
İstanbul Bozüyük Yüksek Hızlı YHT Tren Saatleri
İstanbul Eskişehir Yüksek Hızlı YHT Tren Saatleri
İstanbul Konya Yüksek Hızlı YHT Tren Saatleri
Eskişehir Konya Yüksek Hızlı YHT Tren Saatleri
Bilecik Konya Yüksek Hızlı YHT Tren Saatleri
İzmit Konya Yüksek Hızlı YHT Tren Saatleri


sponsorlu bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*