Hilltown Alışveriş Merkezi Cirque du Soleil Bazzar Bilet Fiyatları

Alchemy Project Entertainment, Cirque du Soleil’in efsanevi Dev Çadırını, yeni prodüksiyonları BAZZAR ile İstanbul’a ilk kez getirmekten mutluluk duyar.
Cirque du Soleil mirasına saygı niteliğindeki, nefes kesen ve renkli Dev Çadır gösterisi BAZZAR, 21 Ağustos 2019 tarihinde İstanbul Hilltown Alışveriş Merkezinde açılış yapacak ve gösterilerine 1 Eylül 2019 tarihine kadar devam edecek.
BAZZAR, ŠKODA AUTO A.Ş. sponsorluğunda ve İstanbul Hilltown Alışveriş Merkezi’nin ev sahipliğinde düzenlenmekte ve Alchemy Project Entertainment tarafından organize edilerek sizlere sunulmaktadır.
BAZZAR Hakkında,
Cirque du Soleil BAZZAR, akrobatlar, dansçılar ve müzisyenlerden oluşan eğlenceli bir grubunun hayranlık uyandıran gösterilere imza attığı, hüner ve becerilerin sergilendiği seçkin bir laboratuvardır.
Maestrolarının liderliğinde hareket eden grup, heyecanlı, eşsiz bir dünya oluşturma düşüncesiyle bir araya geliyorlar. Beklenmeyenlerin beklendiği bir yerde, bu renkli grup, hareketli sahneleri sanatsal ve akrobatik bir sistematik içerisinde yeni bir oyun olarak yeniden planlıyor, oluşturuyor ve ortaya çıkarıyor.
Gelin, bu neşeli ve ahenkli gösteride siz de yerinizi alın. Yalnızca o zaman, hikâyenin sonunun sadece bir başlangıç olduğunu anlayabilirsiniz!
Bazzar, Cirque du Soleil’in 1984’ten bu yana 43. Orijinal prodüksiyonu.
Alchemy Project CEO’su Mac.s.Far, “En yeni Cirque du Soleil prodüksiyonlarından biri olan BAZZAR’ı ilk kez Dev Çadır olarak Türkiye’ye getirmekten gurur duyuyoruz. Gösteri, Cirque du Soleil’in DNA’sını oluşturan en seçkin örneklerden oluşacak ve seyirci, Cirque du Soleil’i 30 yıldan fazla bir süredir dünya çapında üne kavuşturan gösterileri izleme fırsatı bulacak. Alchemy Project olarak, 3 kıtada 6 ülkeyi gezerek 210’u aşkın turne gezisiyle 130’dan fazla gösteri düzenleyerek gösterilerimizi gerçekleştireceğiz.
Alchemy Project’te her zaman eğlencenin en iyisini sunmaya ve özel bir deneyim ve unutulmaz anılar yaratmaya gayret ediyoruz. Seyircinin, büyüsüyle izleyicinin kalbini fethetmek üzere tasalanan BAZZAR’ı çok beğeneceğinden eminiz.” şeklinde açıklamalarda bulunmuştur.
Bilet Bilgileri :
Cirque Du Soleil Dev Çadır’ı BAZZAR gösterisi Hilltown İstanbul’da, 21 Ağustos – 1 Eylül 2019
tarihleri arasından sahne alacak. Biletler, 12 Temmuz 2019 Perşembe günü saat 11: 00’de YALNIZCA ve

SADECE www.tixbox.com.tr üzerinden satışa sunulacak.

Bilet Kategorileri ve Bilet Fiyatları
SILVER 195 TL – 295 TL
GOLD 1&4 345 TL – 395 TL
GOLD 2&3 495 TL – 595 TL
PLATINUM 1&3 695 TL
PLATINUM 2 795 TL
ROYAL 1&3 895 TL
ROYAL 2 995 TL

Sponsor Katkıları
Aşağıdaki organizasyonlar, İstanbul’daki Cirque du Soleil Bazzar gösterisine desteklerini sunmaktadır:
Organize eden ve Sunan: Alchemy Project Entertainment
Ev sahibi: Hilltown Alışveriş Merkezi, İstanbul
Resmi Otomobil Ortağı: ŠKODA AUTO a.s.
Özel Bilet Ortakları: www.TixBox.com.tr

BİLET SATIŞ NOKTALARI :
HILLTOWN AVM : 12 PM TO 9 PM
OPTIMUM AVM : 12 PM TO 9 PM

Hilltown Alışveriş Merkezi Konumu :


sponsorlu bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*