Erkek Triko ve Gömlek Kombini

Sizi iş yerinizden bir başka yarı resmi etkinliğe götüren harika bir eşleştirmedir. Kuşkusuz, erkek triko ve gömlek ikilisi her zaman garantili ve rahat bahar stilidir. Ancak, bu stile yönelik kurallar vardır, zira kolayca sıradan hale getirilebilir veya çok modası geçmiş olabilir. Renk kombinasyonlarının da bu görünümü ortaya çıkarmak için spot üzerinde olması gerekir.

Triko Yakası ve Gömlek Nasıl Eşleştirilir?

Bu kombinasyona başlamak için odak nokta boyundur. Aslında erkek triko modelleri yaka seçenekleri ile ayrılır: O yaka ve V yaka. Bu iki seçenek bir tercih meselesi olsa da boynu uzun gösterdiği için daha dolgun yüzleri olan erkekler V yaka tercih etmelidir. V yaka triko modelleri, daha oval yüzlü erkekler için idealdir.

Yaka konusunda karar kılındıktan sonra gömlek ve triko renkleri ve de desenleri düşünülmelidir. Doğru seçimler için kontrast veya yakın renkler kullanılmalıdır. Triko veya gömlek modelinden birinin nötr renkli diğerinin desenli olmasına dikkat edilmelidir. Farklı triko ve kazak modelleri için https://www.pierrecardin.com.tr/erkek-triko/ adresinden fikir alabilir, kaliteli ve şık ürünleri kolaylıkla stilinize ekleyebilirsiniz.


sponsorlu bağlantılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*